نکنه ها باقی است

نکنه ها باقی است

نکته‌ای را معما ساختند و نکته دان از حل این معما خیلی خوب به ساحت ارزش میدان های رسانه ای نکته ای اضافه کردند و حکایت چوپان دروغگو را حقیقت تنهایی انسان رمه نشین نعبیر کردند و از ترس گرگ ها شبانه استغاره گرفتند تا هر طوری که شده تا هوای گرگ و میش مناقشه فیصله یابد اما تاریکی دل شب و شب نامه ها تابستان هوای دیگری بر .

داستان انسان روستایی با طنز و کنایه نکته ها را ادامه یافت.

حکایت ما بماند برای روز مبادا؛ چرا که سید فرصت مناقشه نمی دهد و از قدیم هم که گفته بودن در ضرب ال مثل منا قشه ای نیست، یعنی گیر نده، زبان کوچه ها همین است که نکته ها هنوز باقی است و نکته دان منظورش از گیر نده، منظورش گیرنده نبوده که یک وقتی حکایت پستی چی با کفتر چاهی یکی گرفته شوند. هنوز از این راز سر در هم کر ساز نیست و نمی داند که از جیب کدام خلیفه حقوق مانده از دوران قیام آغا خدا بیامرز آل فانی از فرقه آل مصطفی که بدجوری یخه آریا مهری ها را گرفت و ملا نصر ال عرب و پیروز میدان پارسیان روحانی سوار بر خر نصر ال دین پایین نمی آید که نمی آید . مگر آغا که شهید امت داده بود نگفت نکنید این کار ها که آن طور تولید شود و در صدورش جواز اسلامی لاکن حرام است.

باری، ما را چه خوش خیال که انقلابی بود، اسلامی بود و رهبری بود. نگو و نپرس که اصل ماجرا فرانسوی است و آن چه پارسیان تحویل گرفتند، عراقی بوده است.

آن جکایت سازندگی تا دوران جهاد سازندگی همان بود که از کوزه ملا ریزش کرده بود. حال از ما گفتن از شما شنیدن، فردا هم اگر صدایی اعلام صادر کرد و از رکود و و در جا زدن، قالی را غالی، گران را قران و کرون را قرون عصر بخوانیم و تقصیرش هم از گوش کر ملا بخواهید که کلام را در دهن لقمه کرده است و نجویده افتراق می کند و طبیعتآ اغراق .

این نثر والا یا نسج است ین نصح است و نطنز است و نه ظن بر است که ملایی املای ما را که تعطیلات نوروزی را کجا سفر کردید را به انشای نامه بعد از تابستان یا انشای تعطیلات تابستان را چکونه کذرانیدید را بسی سخت شدت خشم عصبی جناب نکته دان فراهم آورد و انشای نخوانده ما را درجا جر داد و جر و بخث هم نبود جز چوب بادام و کف دست نحیف ملا.

نکته ها باقی است

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com-logga

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut /  Ändra )

Twitter-bild

Du kommenterar med ditt Twitter-konto. Logga ut /  Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut /  Ändra )

Ansluter till %s

%d bloggare gillar detta: